Koninklijke Cano Club Mechelen

 

                   05/03/2006

 

  Afdalingswedstrijd van de Lomme te Rochefort

 

 

----------- Trou Maulin - Rochefort -------------

 

Miniemen meisjes / minimes filles

  1  Shelly De Smedt        KCCM          6:05.70

 

Miniemen jongens / minimes garcons

  1  Tom Coppens            KCCM          4:46.15

  2  Michel Decker          CKL           5:06.46

  3  Alexis Thisse          LKCC          5:21.07

  4  Julien De Boeck        KCCM          5:21.63

  5  Bram Sikkens           KCCM          5:26.13

  6  Miguel Plant           CKL           5:35.34

  7  Thomas Van der Looven  KCCM          5:39.23

  8  Axel Pitot             LKCC          5:44.27

  9  Antoine Germay         RMCS          6:16.59

 

 

------------- Lesterny - Forrieres --------------

 

Kadetten meisjes / cadettes filles

  1  Gina Plant             CKL          16:01.20

  2  Natacha Mertens        KCCM         16:49.44

  3  Anissa Islam           KCCM         18:40.57

 

Aspiranten meisjes / aspirantes filles

  1  Inge Van Utterbeeck    KCCM         17:29.37

 

Kadetten jongens / cadets garçons

  1  Joel Vermeulen         CCEA         16:25.63

  2  Philippe Decker        CKL          17:45.35

  3  Jacob Bussé            KSKCL        18:03.44

  4  Wouter Akkermans       KSKCL        18:12.10

  5  Peter Van Utterbeek    KCCM         18:35.93

  6  Cyril Gilain           RCNML        19:09.42

 

Aspiranten jongens / aspirants garçons

  1  Jeroen Panis           KCCM         13:18.94

  2  Bart Moeyersoms        KCCM         13:22.14

  3  Jappe Tooten           KCCM         14:00.23

  4  Broes Everaert         KCCM         14:06.05

  5  Axel Sleebus           KCCM         14:29.33

  6  Bram Peeters           KCCM         15:23.77

  7  Guillaume Ravanello    CKL          16:46.70

  8  Adrien Rosen           LKCC         17:05.53

  9  Tom Van Vaek           KCCM         18:16.27

 

Juniors dames / juniores filles

  1  Sophie Machiels        RMCS         17:34.83

 

Dames

  1  Yvette Lespineux       KSKZ         15:09.58

  2  Tine Peeters           KCCM         15:11.93

  3  Nathalie De Smet       KCCM         15:49.47

  4  Liesbeth Hofmans       KCCM         15:51.71

 

Veteranen-2 / vétérans-2

  1  Jean Harpes            KCH          14:13.70

  2  Marc Richard           RCNML        14:24.15

  3  Paul Rombaut           KCCM         15:30.63

  4  Michel Gruwez          IRWV         20:28.37

 

Veteranen-1 / vétérans-1

  1  Philippe Haesaerts     CRBK         13:10.04

  2  Erik Verduyckt         KKK          13:14.07

  3  Bernard Moyersoen      RMCS         14:01.61

  4  Johan Kennis           LKCA         14:05.04

  5  Tjapko de Jonge        KCCM         14:44.15

  6  Frank Schoeters        KCCM         15:07.61

  7  Marc Polspoel          KCCM         15:23.12

  8  Xavier Thisse          LKCC         15:34.96

  9  Serge Vermeulen        CCEA         16:12.65

 10  Werner Van Vlasselaer  KSKCL        18:59.17

 11  Bart Man               IRWV         19:33.52

 

Juniors heren / juniors hommes

  1  Vincent De Smet        KCCM         12:45.35

  2  Maxime Richard         RCNML        12:49.11

  3  Angelo Nardecchia      CCEA         14:01.22

  4  Koen Borghijs          KCCM         14:15.76

  5  Nicolas Germay         RMCS         14:46.75

 

Seniors

  1  Guido De Prins         KCCM         12:36.98

  2  Hans Meersmans         LKCA         12:47.54

  3  Steven De Vos          KCCM         13:04.23

  4  Pieter Onsia           KCCM         13:18.43

  5  Davy Theys             NWC          13:19.89

  6  Stefan Cammaerts       KCCM         13:22.28

  7  Olivier Machiels       RMCS         13:30.35

  8  Daivy De Swert         KCCM         13:39.15

  9  Steve De Swert         KCCM         13:49.49

 10  Jérôme Gérard          LKCC         14:03.87

 11  Alain De Winter        KCCM         14:11.42

 12  Bart Cluytens          KCCM         14:21.74

 13  Wouter Vierstraete     IRWV         14:27.95

 14  Bruno Berkmans         KSKCL        15:03.46

 15  Bart Stienen           IRWV         16:07.22

 16  Peter Gruwez           IRWV         16:24.91

 

C-1

  1  Koen Behets            KSKCL        16:46.31

  2  Florent Tubex          KSKCL        24:23.79

 

 

Belgisch kampioenschap voor clubploegen

           Championnat belge pour equipes de club

 

------------ Forrieres - Rochefort --------------

 

Ploegen jeugd / equipes jeunesse

  1  Broes Everaert (asp)       KCCM     23:57.95

     Bart Moeyersoms (asp)      KCCM 

     Jeroen Panis (asp)         KCCM 

  2  Bram Peeters (asp)         KCCM     25:34.20

     Axel Sleebus (asp)         KCCM 

     Jappe Tooten (asp)         KCCM 

  3  Angelo Nardecchia (jun)    CKL      29:44.22

     Joel Vermeulen (kad)       CKL  

     Guillaume Ravanello (asp)  CKL  

 

Ploegen dames / equipes dames

  1  Liesbeth Hofmans (sen)     KCCM     27:36.75

     Tine Peeters (sen)         KCCM 

     Klaartje Peeters (sen)     KCCM

  2  Nathalie De Smet (sen)     KCCM     29:53:04

     Anissa Islam (kad)         KCCM 

     Natacha Mertens (kad)      KCCM 

  3  Arlette De Heel (vet)      KCCM     30:38.34

     Annemie De Wolf (vet)      KCCM 

     Inge Van Utterbeeck (asp)  KCCM 

 

Ploegen seniors / equipes seniors

  1  Pieter Onsia (sen)         KCCM     22:02.37

     Steven De Vos (sen)        KCCM 

     Guido De Prins (sen)       KCCM 

  2  Tjapko de Jonge (vet-1)    KCCM     24:53.99

     Daivy De Swert (sen)       KCCM 

     Stefan Cammaerts (sen)     KCCM 

  3  Wouter Vierstraete (sen)   IRWV     27:13.08

     Bart Stienen (sen)         IRWV 

     Peter Gruwez (sen)         IRWV 

  4  Bart Cluytens (sen)        KCCM     27:44.81

     Chris Belloy (vet-1)       KCCM

     Rudy Peeters (vet-1)       KCCM

 

 

Generated by KaRa 2.3.4 on Sun Mar 5 15:36:00 2006

 

 

Waterstand:

  40,5 cm te Forrieres

  uiterste minimum voor Lesterny - Forrieres,

  uiterste minimum voor Forrieres - Rochefort